Impreza Integracyjna dla Członków NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” w JYSK ? Organizacja pokryje 100% kosztów!

Koleżanki i Koledzy,

Komisja Zakładowa NSZZ "Solidarność" JYSK Sp. z o.o. po dokonaniu analizy dotyczącej środków finansowych, jakie są zgromadzone na Naszym Wspólnym koncie bankowym podjęła Uchwałę, iż Imprezę Integracyjną jesteśmy w stanie sfinansować ze środków własnych w 100%!

Wobec powyższego koszty organizacyjne oraz wynajmu lokalu, posiłków, napoi (bezalkoholowych), dobrej muzyki, itp. pokryjemy z konta Organizacji.

Koszty Związku NSZZ "Solidarność" wyniosą – 60 zł za każdego uczestnika.

Koszt uczestnika Imprezy (członka związku) wynosi – 0 zł.

Zapisy na Imprezę:

Czekamy na Was pod numerem telefonu 884-386-666 lub SMS o treści: (potwierdzam swój udział w imprezie podając swoje imię i nazwisko), zgłoszenia możecie kierować również na adres e-mail: info@jysksolidarność.pl wpisując treść z nawiasu. Możecie się również zapisywać bezpośrednio u kolegów z Komisji Zakładowej. Zapisy trwają do dnia 9 maja 2016 r. (tj. do poniedziałku) członkowie, którzy dokonali już wpłat na poprzednich zasadach otrzymają zwrot pieniędzy. dworek dom polski

Zwracamy się z prośbą o konkretne określenie swojego udziału w Imprezie (zapisanie się oznacza – TAK na 100% wezmę udział w Imprezie), ponieważ w przypadku zadeklarowania uczestnictwa a faktycznie, gdy dana osoba się na Imprezie nie pojawi, to związek będzie musiał i tak za to zapłacić. Ilość posiłków gorących, napoi oraz zimna płyta będzie dostosowana do zadeklarowanej liczby uczestników, stąd nasza prośba o konkretną deklarację.

Data Imprezy: 14 maja 2016

Miejsce Imprezy: Dworek Dom Polski ul. Kochanowskiego 90c; 97-505 Blok Dobryszyce

Start Imprezy: Godzina 16: 00

17: 00 Rosół z makaronem