KONKURS RECYTATORSKI „ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ” W MDK [WYNIKI]



1 W sali kameralnej Miejskiego Domu Kultury odbył się XXV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. ks. Jerzego Popiełuszki ph. „Zło dobrem zwyciężaj”.1a

W konkursie wzięło udział ponad 30 uczestników. Jury w składzie: Barbara Chutkiewicz, Andrzej Kucharski, Justyna Szalińska przyznali nagrody:

W Turnieju Poezji Śpiewanej (4 wykonawców)

I miejsce – Alicji Soczyńskiej z II Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku,
przygotowanej przez Panią Marzannę Lempart

II miejsce – Jakubowi Rusajczykowi z Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska
W Radomsku, przygotowanemu przez Panią Joannę Osipowicz

III miejsce – Barbarze Moroń z II Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku, przygotowanej
Przez Panią Mariolę Rudecką

Wyróżnienie otrzymała
– Elżbieta Żabińska z Częstochowy za wytrwałe uczestnictwo w konkursie, autentyczność
i szczerość wypowiedzi1b

 

W Turnieju „Wywiedzione ze słowa” (5 wykonawców)

I miejsce – Adrianowi Półtorakowi z Uniwersytetu Łódzkiego, przygotowanemu przez
Panią Agatę Andrzejewską – nagroda w wysokości

II miejsca – nie przyznała

III miejsce – Natalii Wężyk z II Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim,
przygotowanej przez Panią Edytę Cieślak – nagroda w wysokości

Wyróżnienia otrzymały :
– Kinga Mruklik z I Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku, przygotowana
przez Panią Aleksandrę Kędrę
– Marlena Barańska z II Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku, przygotowana przez Panią
Marzannę Lempart
– Karolina Tazbir z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobryszycach,
przygotowana przez Panią Jolantę Bąkowicz

W Turnieju „Teatr Jednego Aktora” (2 wykonawców)

I miejsca – Komisja nie przyznała

II miejsce – Mateuszowi Włudarze z Młodzieżowej Grupy Teatralnej „Rekwizytornia Teatr”
z Miejskiego Domu Kultury w Radomsku, przygotowanemu przez Panią
Anitę Pawlak Zygmę

III miejsce – Annie Stolarczyk z II Liceum Ogólnokształcącego

W Turnieju Recytatorskim ( 19 recytatorów)

I miejsce ex aequo – Alicji Soczyńskiej z II Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku i Sceny
Poezji z Miejskiego Domu Kultury w Radomsku, przygotowanej przez Panią Małgorzatę
Wesołowską – nagroda w wysokości
i Karolinie Świąder z Miejskiego Domu Kultury w Opocznie, przygotowanej przez
Panią Agatę Andrzejewską – nagroda w wysokości

II miejsce ex aequo – Nikoli Bus z I Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku i Sceny Poezji
z Miejskiego Domu Kultury w Radomsku, przygotowanej przez Panią Małgorzatę
Wesołowską – nagroda w wysokości
i Jagodzie Kmicie z Miejskiego Domu Kultury w Opocznie, przygotowanej przez
Panią Agatę Andrzejewską

III miejsce – Karolinie Góreckiej z III Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku, przygotowanej
przygotowanej przez Panią Anetę Owczarek

Wyróżnienia otrzymały:
– Milena Nowakowska z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku i Sceny Poezji
z Miejskiego Domu Kultury w Radomsku, przygotowana przez Panią Małgorzatę
Wesołowską
– Martyna Plutecka z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku, przygotowana przez Panią
Elżbietę Zatoń
– Agata Morawska z Miejskiego Domu Kultury w Opocznie, przygotowana przez Panią
Agatę Andrzejewską

 

 

 

                                                                             Źródło: www.pulsradomska.pl

 

Z poważaniem

Komisja Zakładowa NSZZ "Solidarność" JYSK Sp. z o.o.

 



Autor: Komisja Zakładowa NSZZ SOLIDARNOŚĆ JYSK SP. Z O.O.